2019 Mobilya Tavsiyeleri -
Akşemsettin Mahallesi, Gülbahçe Sk. No.2, 34925 Sultanbeyli/İstanbul
tr

2019 Mobilya Tavsiyeleri

2019 Mobilya Tavsiyeleri

2019 un en çok tercih edilen dekorasyon modelleri Poli Avm Düğün Paketi içerisinde ucuz mobilyalar  kategorisinde parçaları bir arada kullanmak önerilen durumlar arasındadır. Poli Avm Mobilya seçimi yaparken tek renk koltuk takımı seçmek yerine birbirleri ile uyumlu renkler seçip ürünün içeriğini değiştirebilir ve böylece odaya farklı bir renk ve konsept oluşturmuş olacaktır.

Koltuk seçimi yaparken bir diğer dikkat edilmesi gereken kısım da odanızın boyutu ile seçtiğiniz mobilyanın boyutunun uyumlu olması gerekmektedir. Eğer yeterli alanınız yoksa eşyalar içerisinde birbirleri yerine kullanılabilecek ürünler tercih edilerek çözüm üretilebilir. Poli Avm Düğün Paketi Örneğin; daha fazla yer kaplayacak mobilya takımı yerine L koltuk formatında seçmek odada daha fazla yer açacak ve sorunu çözmeye yardımcı olacaktır.

Küçük bir salona sahipseniz koltukların sırt ve kolçak bölümlerine dikkat edilmelidir. Bu tarz koltukları seçmek yerine puflar veya birden fazla berjer yerine minder seçimleri bize yardımcı olacaktır.

Gün içerisinde güneş ışığına olan ihtiyacınıza göre aydınlatmanızı seçerken, akşam saatleri için günün yorgunluğu ile birlikte sizi dinlendirecek ışık miktarını da göz önünde tutmalısınız. Aydınlatma olarak lambaderleri tercih etmeniz de bir diğer alternatiftir.

Odanız için daha ferah görünüm istiyorsanız veya odanız içerisinde dar olan bir bölümü geniş gibi görünmesini sağlamak için son yıllarda daha çok kullanılan duvara monte edilmiş aynalar yerine renkli çerçeveli aynalar seçmek daha iyi olacaktır.

Poli Avm İstanbul Mobilya kısmını seçerken perde ve halı seçimleriniz leke tutmayan daha yumuşak renkler olmalıdır. Bu sayede oda daha ferah ve dinlendirici atmosfere sahip olacaktır. Ayrıca halı temizliğinin zorluğunu da hepimiz bilmekteyiz ev temizliğini daha kolay hale getirmek için de halı yerine kilimler tercih edilebilir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: