Çarşımız hergün 10:00 ile 21:00 saatleri arasında açıktır

Hakkımızda

 2009 yılından bu yana faaliyet gösteren mobilya çarşısı, konusunda Anadolu yakasının ilk Mobilyacılar AVM’si dir.Poli MOBİLYA avm Sultanbeyli’de hizmet verilmekte, toplam 14.000 m2  ve 5 katlı Mobilya AVM ‘mizde 42 MAĞAZADA  üretici firma ve bayi  firma faaliyet göstermektedir. Satılan ürünler  "POLİ"  çarşı yönetimi garantisi altındadır. 

Satılan tüm ürünler garantilidir.

Nakliye ve montaj ücretsiz olup satıcı mağazaya aittir.

Çarşımızda ;

mağazaları faaliyet göstermektedir

Çarşımızda genel giderler düşük tutularak , endüstriyel çarşı şeklinde organize edilmiştir.  Amaç nakit mal satmayı amaçlayan üretici yada bayi firmalar ile uygun fiyatla mal almayı amaçlayan tüketiciyi karşı karşıya getirmektir. 

Üretici yada bayii firmalar  ile nihai tüketicileri karşı karşıya getirmeyi amaçlayan çarşımızda “ aracıların olmaması ve nakit yada kredi kartına taksitle satış yapılması” fiyatlarımızın uygun olmasının en önemli nedenidir.  

Bir ev için gerekli h er türlü eşyayı bir arada ve çok sayıda alternatifle bulabilirsiniz.

Çarşımız toplam 5 kat dan oluşmakta olup her katta farklı ürünleri farklı firmalardan bulabilirsiniz. Yüzlerce ürün mevcut olup isteğe göre üretim yapan firmalarda vardır.  Çarşımızdaki ürünleri ve firmaları gördüğünüzde böyle bir kapsamlı, alternatifler ile dolu şahane bir  çarşının olmadığını göreceksiniz.

Çok sayıda binlerce seçenek olduğu için internet sitemizdeki ürün resimleri sınırlı sayıdadır. Bu nedenle çarşımızı ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Misyonumuz

Türk mobilya sektörünün pazarlama yöntemlerine yeni bir anlayış getirmek,  Üretici firmaların nakit akışına katkı sağlamak.Bir ev için gereken her türlü eşyayı, çok sayıda alternatifle bir arada sunmak, rekabete dayalı alternatif ve kaliteyi arttırmak, uygun fiyata tüketiciye ulaşmak. 

Vizyonumuz

Uygun fiyatla kaliteli mal satmayı amaçlayan firmaları bir araya getirmek,  bu firmaları organize bir çarşı yönetimi ile  “ POLİ  “ garantisi ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sağlamak.